wybierz autora:
  • 12 grudnia wszystkie grupy przedszkolne udały się na wystawę klocków Lego do Wrocławia. Przedszkolaki podziwiały budowle (przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną) złożone z kilku milionów klocków. Na wystawie znajdowały się
    Relacja 2017-12-16, 21:24 | autor: Sylwia Dul- Stasienko
  • Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Duże, zupełnie malutkie, puchate i te już troszkę wytarte, w kubraczkach, sukienkach, różowe, brązowe a nawet błękitne...ale wszystkie pluszowe i najbardziej ulubione.. Największy witał wszystkie przedszkolaki
    Relacja 2017-11-30, 00:49 | autor: Małgorzata Motała
  • W naszym przedszkolu w ramach Ogólnopolskiej Akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom", zaingurowaliśmy dziś cykl "Rodzice czytają przedszkolakom". Pierwszą odważną mamą, która czytała dzieciom była Pani Dominika, mama Milenki z Pszczółek.
    Relacja 2017-11-30, 00:26 | autor: Małgorzata Motała
  • Z okazji niedawnego Dnia Dyni do naszego Przedszkola zawitała Pani fotograf Ewa Jezierska... Efekty sesji zdjęciowej będziemy mogli podziwiać już niebawem, a tymczasem kilka ujęć z boku:)
    Relacja 2017-11-30, 00:24 | autor: Małgorzata Motała
  • W listopadzie najstarsza grupa naszych przedszkolaków poznała m.in. zawód piekarza. Dzieci nie odwiedziły jednak piekarni. Tym razem było troszkę inaczej. Nie znaczy to jednak, że mniej atrakcyjnie! Kubusie wysłuchały m.in.opowiadania „Od ziarenka do bochenka”