Wystawa klocków Lego.

12 grudnia wszystkie grupy przedszkolne udały się na wystawę klocków Lego do Wrocławia.
Przedszkolaki podziwiały budowle (przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną) złożone z kilku milionów klocków. Na wystawie znajdowały się również eksponaty interaktywne m.in. roboty, instrumenty, mapa Europy. Zachwytom nie było końca. Ogromne wrażenie na dzieciach zrobił samolot prezydenta U.S.A. Air Force One, postać Roberta Lewandowskiego i Roberta Wadlow (najwyższego mężczyzny na świecie). Uwieńczeniem wycieczki była możliwość zabawy w strefie Fun Park. Pszczółki, Smerfy, Kubusie rozwijały swoją wyobraźnię, sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność w trakcie zabaw klockami. Mieli okazję bawić się na tzw. ścianie do pisania klockami - Brick Wall, grać na Play Station 4 oraz tworzyć wielkie budowle z ogromnych klocków.
Relacja 2017-12-16, 21:24 | autor: Sylwia Dul- Stasienko