Dzień Pluszowego Misia

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Duże, zupełnie malutkie, puchate i te już troszkę wytarte, w kubraczkach, sukienkach, różowe, brązowe a nawet błękitne...ale wszystkie pluszowe i najbardziej ulubione.. Największy witał wszystkie przedszkolaki już od samego progu:) Pluszowe misie towarzyszyły naszym przedszkolakom cały dzień. Dzieci wspólnie ze swoimi maskotkami rysowały portrety misiaczków, wykonywały maski, słuchały bajeczek i opowiadań o przygodach popularnych niedźwiadków, śpiewały piosenki i bawiły się. Wszyscy uczestniczyli też w specjalnym Balu u Pana Misia. Nie zabrakło zagadek, konkursów , wspólnych tańców i oczywiście ulubionego niedźwiadkowego przysmaku czyli miodku:)
Relacja 2017-11-30, 00:49 | autor: Małgorzata Motała