ZWYCIĘSTWO !!! MAMY TO!

To co się wydarzyło, jest absolutnie nieprawdopodobne!!! Wydawało się, że decyzja jury konkursu Colorlove Przedszkole jest już ostateczna...Okazało się jednak, że zaszły " małe zmiany". Baliśmy się zapeszyć i zwlekaliśmy kilka dni ale dziś już możemy się podzielić z Wami tą niesamowitą wiadomością!! To już oficjalne...
!!! WYGRALIŚMY Konkurs ColorLove Przedszkole !!!
Tak, tak, tak...Wasze zaangażowanie w głosowanie nie poszło na marne! Mamy to! Dziękujemy wszystkim za oddane głosy, za wiarę, że nawet taka mała społeczność może zrobić coś tak wielkiego! Pokonaliśmy Świdnicę, Wrocław i inne znacznie większe miejscowości. Dziękujemy!!! Nasze dzieciaki, dzięki waszym głosom i firmie Baumit Polska będą miały najpiękniejsze i najbardziej ColorLove Przedszkole na całym Dolnym Śląsku.
#colorloveprzedszkole
#baumitpolska