Dzień Edukacji Narodowej

W miniony poniedziałek obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji nasze najstarsze dzieci z grupy Kubusie przygotowały krótki występ artystyczny. Były wierszyki, piosenki oraz zabawne rymowanki o wszystkich pracownikach Przedszkola:) Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Domaniów Pan Wojciech Głogulski, Radna Pani Grażyna Głogulska, Przewodniczący Gminnej Komisji Oświaty Pan Adam Salwach, przedstawiciele Rady Rodziców oraz nasze Szanowne Panie Emerytki. Po wzruszającym występie naszych zerówkowiczów Pani Dyrektor oraz Pan Wójt, dziękując za dotychczasową, niełatwą ale bardzo potrzebną pracę wręczyli nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji wyróżnienia i nagrody. Dzieci i rodzice również pamiętały o wszystkich pracownikach składając życzenia cierpliwości, wytrwałości i wręczając kwiaty oraz przepiękne laurki:)
Relacja 2017-11-09, 23:49 | autor: Małgorzata Motała